hlavičky

Zwierzęta

linie

powrót

 

Výrobky OKG patří mezi doplňky stravy určené pro dospělé osoby a děti od 3 let. Nejsou určeny pro zvířátka - nejsou studie o užívání výrobků zvířaty.
Naše výrobky jsou na trhu již více než 14 let a máme ty nejlepší reference od tisíců spokojených zákazníků. Máme i řadu zkušeností s užíváním výrobků domácími mazlíčky :-) a některé skvělé výsledky doložené - viz níže. Posuďte sami!
Vždy ovšem záleží na Vašem rozhodnutí - jestli při řešení zdravotních potíží dáte přednost alopatické medicíně nebo zkusíte ovlivnit tělo pomocí přírodních přípravků, přirozeným způsobem, bez vedlejších účinků - a "vytvoříte tělu podmínky pro to, aby nastartovalo samouzdravovací procesy...".
U zvířátek je samozřejmě třeba přiměřeně upravit dávkování výrobků a vždy pamatovat, že výsledky, jakých lze při jejich užívání dosáhnout, jsou individuální a závislé na řadě faktorů - každé tělo, a to, co se děje uvnitř, se velmi liší, tzn. že výsledky se budou rovněž rozcházet. Uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze při užívání výrobků OKG dosáhnout. Při vážných zdravotních potížích je třeba konzultovat užívání přípravků se svým lékařem, protože výrobky OKG nejsou určeny k léčení zdravotních poruch nebo k lékařským účelům. Výrobky OKG jsou doplňky stravy (pro lidi!), tzn. že v žádném případě nenahrazují léky, nejsou určeny jako náhrada vyvážené a pestré stravy a nejsou určeny pro zvířata. Jsou vyrobeny za účelem příznivého ovlivnění lidského organismu s cílem podpory zdraví, za účelem doplnění běžné stravy na úroveň příznivě ovlivňující zdravotní stav.
Výrobky OKG pro Vás vyrábíme s největší pečlivostí a láskou a budeme velice potěšeni, když zlepší kvalitu života nejen Vám, ale i Vašim domácím mazlíčkům :-)!

 


 

Jaké jsou zkušenosti

Náš kohout je zachráněný! ;-)

Začal se nám dusit kohout a už jsme se báli, že o něj přijdeme. Nakapala jsem mu 2x přímo do zobáčku Emulips Forte a OK Alfa+, on se oklepal a začal zase normálně dýchat a kokrhat. Jsem nesmírně vděčná, že tyto unikátní produkty pomáhají lidem, ale i našim domácím mazlíčkům! ♥ ♥ ♥Ivona Ch. Borek

 

Naše čičina už neblinká! :-)

Mám mám skoro 17-ti letou čičinu, která poslední měsíce několikrát denně zvracela a k veterináři jsem se moc bála jít, protože by mi určitě řekl, že má závažnou nemoc a já jsem rozhodnutá, když bude nemocná, že jí nechám uspat, aby se netrápila. A protože Emulips Forte zabral mně, tak jsem jí ho asi před měsícem začala dávat do masíčka. Za první týden si ublinkla jednou a teď po měsíci už neblinká vůbec a s prominutím "žere jako zjednaná".Miroslava M., Liberec

 

Kašel Tobiáškovi zmizel do 3 dnů a navíc neměl během posledních 5 měsíců epileptický záchvat!

Máme psa - pudlíka a přiznávám, že hodně vybíravého a rozmazleného :-). Nastydl se při procházkách a když už kašlal dost dlouho a nebralo to konce, rozhodl jsem se i na něm vyzkoušet účinky OK Alfa+. Sotva si rozředěné alfy lízl a odkráčel. Jenže druhý den jsem zíral! Přišel k misce s alfou a pořádně se napil! Potom to ještě 2x zopakoval a teď má už v jedné misce vodu s alfou, ve druhé misce čistou vodu - a pokaždé, když má žízeň, nejdříve se mohutně napije alfy a teprve potom si dá trochu čisté vody! A kašel u něho během 3 dnů úplně zmizel! Navíc je epileptik, takže užívá Emulips s vanilkovou příchutí a na posílení srdeční činnosti si občas dává Omegu-3 Complete. Mimochodem, zvěrolékař nás ujistil, že může mít 2-3 záchvaty do měsíce. Od té doby uběhlo 5 měsíců, Tobiášek užívá Emulips a neměl ani jeden záchvat! Takže děkuji za tak fantastické produkty!Tomáš B., Červený Kostelec